POMPY

CIEPŁA

CENTRALA CIEPLNA WZS 101H - ALPHA INNOTEC

Praca centrali cieplnej oparta jest na pompie ciepła wykorzystującej wymianę energii pomiędzy woda i glikolem. W zależności od wielkości budynku można wybrać spośród trzech rodzajów pompy o różnej mocy: 6 kW, 8 kW lub 10 kW. Dzięki integracji wszystkich komponentów hydrauliki centrala nie wymaga prawie żadnego wyposażenia dodatkowego. Elementy hydrauliki dobrane są odpowiednio do danej centrali, zapewniając w ten sposób optymalną pracę instalacji.

Centrale cieplne sterowane są regulatorem Luxtronik 2.0 oraz pokrętłem „Turn &Tip“. Regulator ten wyposażony jest w wiele praktycznych funkcji, dostępnych za pomocą łatwego w obsłudze menu, np. program wygrzewania jastrycha, inteligentne programy czasowe, funkcję szybkiego przygotowywania ciepłej wody użytkowej, port USB itd.

Zintegrowany zasobnik cieplej wody użytkowej o pojemności 200 litrów gwarantuje dostępność ciepłej wody o temperaturze do 55°C. Zintegrowana anoda ochronna nie dopuszcza do skorodowania zasobnika i zapewnia jego wysoką żywotność bez konieczności konserwacji anody.

Pompy renomowanych producentów: